czwartek, 16 lutego 2017

Łapiąc sny ....

Witajcie Kochani po przerwie. Na zachodzie piękne słońce, ociepliło się i powoli wybudzamy się z zimowego snu. W ostatnich tygodniach w Pracowni królują łapacze snów, serducha i szydełkowe serwety. Zaczęłam też robić dwie firaneczki na strychowe okna z elementów łączonych, a w kolejnych planach obrus na okrągły stół. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo słońca. Aneta

8 komentarzy:

 1. Piękne prace i zdjęcia. Zazdrostki cudo ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłam tu jakiś miesiąc temu, i ciągle nie mogę się napatrzeć! Szydełko było kiedyś moją miłością, którą zastąpiłam haftem. Dzięki Twojej twórczości znów do niego wróciłam! Myślę, że w naszych czasach potrzeba takiego zwykłego, a jednocześnie niecodzinnego piękna, by świat był przez to ładniejszy. Dziękuję za wszystkie inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafiłam tu jakiś miesiąc temu, i ciągle nie mogę się napatrzeć! Szydełko było kiedyś moją miłością, którą zastąpiłam haftem. Dzięki Twojej twórczości znów do niego wróciłam! Myślę, że w naszych czasach potrzeba takiego zwykłego, a jednocześnie niecodzinnego piękna, by świat był przez to ładniejszy. Dziękuję za wszystkie inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Serducha to mój kochany temat....Twoje wyszły cudowne...Pozdrawiam pa...

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie tu u Ciebie, bardzo klimatycznie, stylowo i tak "ciepło". Dziś dopiero tu trafiłam, ale na pewno będę częstym gościem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne te koronki, delikatne i romantyczne.

  OdpowiedzUsuń
 7. W takim domu, wśród tylu koronek, łagodnych tekstyliów, miękkości i lekkości mogłabym spokojnie zamieszkać.
  Super !
  Aleksandra Strzelecka

  OdpowiedzUsuń