czwartek, 20 lutego 2014

Na pożegnanie zimy i powitanie wiosny ...

Witajcie ponownie. Dziś moja propozycja firanki, którą zaczęłam robić już jakiś czas temu, ale dopiero wczoraj udało mi się ją wykończyć i nakrochmalić. Właściwie jest to wzór serwetki, koło w kwadracie, która bardzo mi się spodobała, piękne są te brzegi i z tego względu, że w moim pokoju nie mam już miejsca na takie ozdoby, to postanowiłam wykorzystać ten wzór na moje kuchenne okno. Już chyba poznaliście mnie z tej strony, ze lubię różnorakie dekoracje okienne. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Zaczęłam też robić szydełkowe pisanki, gdyby ktoś miałby pytania i chciałby zamówić proszę pisać na mój email lea42@wp.pl. Poza tym praca nad firaną dla Ani wciąż trwa, zaczęłam też zastanawiać się nad innymi szydełkowymi dekoracjami na wiosnę do domu i robię takie aplikacje hiacynty, które może wykorzystam na poduszki lub na len. Właściwie to można je na wszystko naszyć. Mam nadzieję, że kolejny raz udało mi się Was zachwycić i zainspirować. Pozdrawiam i dziękuję. Aneta

11 komentarzy:

 1. Ale fajna firana. Prezentuje się rewelacyjnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny efekt! Pięknie i oryginalnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie udało się zachwycić:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wygląda ta serwetka w oknie:) Pięknie, ślicznie tu u Ciebie!!:) Taki spokojny klimat, w którym aż chciałoby się usiąść ..z szydełkiem;) i napić się herbatki;) hihi:))

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejna piękna firanka:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anetko slicznie u Ciebie.... delikatnie i koronkowo :) Pozdrawiam. Dorota

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ inspirujesz mnie cały czas;)Uwielbiam Twoje zdjęcia i wyroby też ,to oczywiste;)pozdrawiam serdecznie;)Magda

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i za odwiedziny ... pozdrawiam :) Aneta

  OdpowiedzUsuń
 9. tu firanka...a ja zrobiłam dla koleżanki i na stole...piękna jest

  OdpowiedzUsuń
 10. Pory roku powinny być najbardziej widoczne na oknach, ponieważ nie tylko dla nas jest to oznaka zmieniającego się czasu. Firanka wygląda bardzo oryginalnie, wręcz całkowicie odmienia całe wnętrze i kolory w nim.

  OdpowiedzUsuń